Toshiba, 7 inç'lik Yeni Android Tabletini Satışa Sundu

Toshiba, 7 inç'lik Yeni Android Tabletini Satışa Sundu

Toshiba, 7 inç ekrana sahip yeni Android tableti Excite 7’yi duyurdu. Orta segmente hitap eden tablet uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Bakalım Excite ailesinin yeni üyesi bizlere neler sunuyor?

Bu yılın başlarında Excite Pure, Excite Pro ve Excite Write tabletlerini duyuran Toshiba, her biri farklı ihtiyaçları karşılayan Excite tabletlere bir yenisi daha ekledi. Excite 7 adıyla tanıtılan tablet, adından da anlaşılacağı üzere 7 inç bir tablet. Android 4.2.2 işletim sistemi ön yüklü gelen tablet, aynı anda 5 noktaya dokunuşu algılayan, 1024 x 600 çözünürlüğünde ekrana sahip. Oyun, video ve diğer içerikleri çalıştırmak için yeterli performans sunan tabletin ön yüzünde 0.3 megapiksel, arka yüzünde 3.0 megapiksel kamera bulunuyor. Gücünü dört çekirdek işlemci ve 1GB bellekten alan tablet, dahili 8GB depolama kapasitesi ile geliyor ve ek depolama alanı isteyenler için microSD kart desteği mevcut.

12 saate kadar genel kullanım veya 7 saate kadar video oynatma süresi sunan Excite 7, dahili Bluetooth ve Wi-Fi bağlantısına sahip. Tabletin SRS ses ile daha etkin hale getirilmiş stereo hoparlörü kullanıcısına kaliteli ses deneyimi yaşatıyor.

Ev kullanıcılarına hitap eden Gümüş renkli Excite 7 tablet, 169.99 dolar fiyat etiketi ile çevrimiçi mağazada satışa sunulmuş durumda.

NEC'in Yeni 27 inç Monitörü WQHD Çözünürlük Sunuyor

YORUMLAR