Toshiba Eskiyen Bataryalarınızı Ücretsiz Olarak Değiştirecek

Toshiba Eskiyen Bataryalarınızı Ücretsiz Olarak Değiştirecek

Teknolojinin önemli firmalarından birisi olan Toshiba, kullanıcılarını mutlu edecek bir kampanyaya imza atıyor. Toshiba eskiyen bataryalarınızı ücretsiz olarak değiştirecek.

Sektörde ortaya koyduğu ürünlerle başarılı işlere imza atan Toshiba, bugünlerde bir tür sorumluluk projesinin peşinden koşuyor. Aşırı ısınma sonucu alev alan ve tehlike arz eden bataryalar için bir çalışma başlatan Toshiba, kendi dizüstü bilgisayarları için batarya değişim programı başlattı. Uluslararası arenada geçerli olan bu kampanyaya göre 2011 ve 2016 yılları arasında üretilen Toshiba bilgisayarların bataryaları ücretsiz olarak değiştirilecek.

Açıklanan resmi bilgilere göre, bugünden itibaren tüm dünyada, pek çok ülkede batarya değişim programı başladı. Şu an için sadece kendi bilgisayarları için batarya değişim programını başlatan üretici, bu program ile büyük oranda yeni kullanıcı kazanabilir. Dizüstü bilgisayar kullanıcılarının en büyük problemi olan bitik batarya sorunu, bu sayede Toshiba sahipleri için dert olmaktan çıkıyor. Diğer firmaların da Toshiba'nın izinden gidip gitmeyeceğini ilerleyen günlerde göreceğiz.

Eğer 2011 ila 2016 yılları arasında üretilmiş bir Toshiba dizüstü bilgisayara sahipseniz  ve bataryanızda sorunlar yaşıyorsanız programa başvuru yapmanızı öneriyoruz. Kampanyaya Toshiba'nın resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Facebook Messenger'da Arkadaşlarınızla Satranç Oynayabileceğinizi Biliyor Muydunuz?

Toshiba, Windows 10'lu Tableti Dynapad'i Satışa Sundu

YORUMLAR