TP-LINK Akıllı Telefon Pazarında Bende Varım Diyecek!

TP-LINK Akıllı Telefon Pazarında Bende Varım Diyecek!

Giderek hareketlenen akıllı telefon pazarına girmeye hazırlanan TP-LİNK ilk telefonu Neffos'u piyasaya sürmek için gün sayıyor.

TP-LINK akıllı telefon pazarına giriş yapacağını duyurdu ve hemen ardından ilk telefonu Neffos için bir takım açıklamalarda bulundu. TP-LINK başkanı Jeffrey Chao'nun yaptığı açıklamalara göre piyasaya sürecekleri Neffos telefon ile birlikte insanlar ve cihazlar arasında sorunsuz bir bağlantı kurarak eşsiz bir deneyim yaşatacaklarını ifade etti. Bir akıllı telefonun kullanıcıya keyif verirken aynı zamanda rahat bir yaşam tarzı sunması gerektiğini belirten Chao, sözlerine akıllı telefonun kişiler için bir araç olmaktan çıkıp kişiliklerini yansıtması gerektiğiyle devam etti. 

TP-LINK bu telefon ile birlikte insanlar ve cihazlar arasındaki etkileşimin en iyi şekilde olmasını hedefliyor. Tasarımıyla kullanıcı dostu bir telefon tasarlayan TP-LINK bu telefonu Şubat ayında piyasaya sürecek. Network sistemlerindeki üstünlüğüyle bilinen TP-LINK firmasının bu telefonlarda ne kadar başarılı olacağu ise merak konusu.

Meğer Facebook Android ‘den Çok Korkuyormuş

YORUMLAR