Traces Uygulaması İle Bıraktığınız Mesajın Yeri Çok Önemli

Traces Uygulaması İle Bıraktığınız Mesajın Yeri Çok Önemli

Mobil uygulamaların ardı arkası kesilmiyor, her gün yeni ve farklı bir mobil uygulama bizlerle buluşuyor. Yeni mobil uygulama Traces ile artık mesajlaşma olayına çok farklı bir pencereden bakacağız. Sorulması gereken soru şu ki; mesajı atan mı şanssız, alan mı?

Birine bir mesaj iletmek istediğiniz zaman artık o mesajın buluncağı lokasyonu seçebileceksiniz. Traces sayesinde mesajı iletmek istediğiniz kişi, mesajı alabilmek için sizin seçtiğiniz lokasyona gitmek zorunda olacak. Peki ya bunun ne gibi bir amacı olabilir?

İngiltereli yapımcı Beau Lotto, buınu insanları daha çok yakınlaştırabilmek için keşfettiklerini açıkladı. Özel mesajlaşma şekline bunun gibi bir özellik ekleyerek, insanların sadece sanal ortamda kalmamasını amaçladıklarını da ekledi. Ayrıca insanların keşif isteklerinin de bu şekilde artacağını düşünüyorlar.

Traces, şu an beta aşamasında ve İngiltere için açık durumda. Yakın zamanda betadan çıkacağı ve Avrupa'ya yayılacağı düşünülüyor. Detayları sıcağı sıcağına  takip edeceğiz.

İşte uygulama ile ilgili fragman, iyi seyirler.

Nexus 8'e Ait Detaylar Sızdırılmaya Başlandı

YORUMLAR