Transformers: The Last Knight'in yeni Fragmanı Yayınlandı

Transformers: The Last Knight'in yeni Fragmanı Yayınlandı

Yaz aylarının merakla beklenen filmleri arasında yer alan ve bizleri tekrar King Arthur zamanlarına tekrar götürecek, Transformers: Last Knight için yeni bir trailer yayınlandı. Bu kısa tanıtım klibinde, filme dair önemli detaylara da yer verildi.

Hasbro tarafından üretilen oyuncaklardan hareketle beyaz perdeye aktarılan Transformers serisi, ilk olarak Michael Bay'in yönetmenliğinde 2007 yılında karşımıza çıkmıştı. Üstün bilgisayar teknolojileri ile hazırlanan film, gerek hikayesi gerekse barındırdığı aksiyonla büyük bir hayran kitlesi yaratmayı başarmıştı. Ardından 2009, 2011 ve 2014 yıllarında vizyona giren filmlerle seriyi genişleten yapımcılar, bir süre önce Transformers: Son Şövalye isimli filmi de duyurmuşlardı. 

Yeni filmin hikayesiyle Transformers'ın nasıl ortaya çıktığı ve Dünya üzerinde ne kadardır bulundukları gibi detayların anlatması beklenirken, videolarda gösterilen Yuvarlak Masa Şövalyeleri ve Nazi askerleri gibi ayrıntılar, izleyicileri farklı bir filmle karşı karşıya bırakacaka gibi görünüyor.. 

Film için yayınlanan ilk videolarda, tarihi görüntülere çok yer verilmesi sebebiyle "King Arthur'un robotlusu" şeklinde yorumlara maruz kalan yeni film için hazırlanan yeni tanıtım videosu, bütün bu şakalara da cevap mahiyetinde oldu. Yaklaşık üç dakika süren video boyunca, hem filmin konusuna dair merak edilen bazı noktalara değinildi hem de Transformers filmlerinin kendine has mizahi noktaları gösterildi. 23 Haziran'da vizyona girecek olan serinin son filmin o son videosunu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Türk Mühendislerin Geliştirdiği Transformer Araç Letrons, Açık Artırmada

The Dark Tower İçin İlk Fragman Yayınlandı

Wonder Woman'ın Nefes Kesen Yeni Fragmanı Yayınlandı

YORUMLAR