Trello ve Slack Bundan Sonra Entegre Çalışacak

Trello ve Slack Bundan Sonra Entegre Çalışacak

Proje yönetim uygulaması olarak kullanıcılara hizmet veren Trello, Slack ile ortaklığını resmi sitesi üzerinden kullanıcılarına duyurdu. Bundan sonra Trello ve Slack entegre bir şekilde çalışacak.

Web ve mobil uygulamalar üzerinde kullanıcılarına hizmet eden Trello, ekip üyeleri arasında iletişimi mümkün kılan Slack ile ortaklığını resmi sitesi üzerinden duyurdu. Basit ve güçlü bir servis olan Trello, bundan sonra Slack ile entegre çalışacak ve daha güçlü bir şekilde kullanıcılarına hizmet edecek. Yeni ortaklık ile birlikte uygulamalar arasında geçiş yapmadan her iki uygulamayı da kullanmak mümkün olacak. Buna göre artık Slack üzerinden Trello'da yer alan görev kartları üzerinde düzenleme ve silme gibi işlemler kolay bir şekilde yapılabilecek. 

Oldukça basit bir şekilde her iki uygulamayı da birbirine bağlayan yeni ortaklık ile Slack üzerinden Trello'daki proje ağında yeni görev kartları oluşturulabilecek, oluşturulan kartlar üzerinde de yorum, düzenleme, silme vb. gibi temel işlemler yapılabilecek. Her iki uygulamayı da etkin bir şekilde kullanan kullanıcılar tarafından oldukça sevindirici bir haber olduğu söylenebilir. 

Trello Nedir?

Trello, basit bir kullanıma sahip proje yönetim sistemidir. Trello ile ekip arkadaşlarınız arasında görev dağılımları yapabilir, görev tarihleri düzenleyebilir, yeni ekip üyelerini ekleyebilir ve daha pek çok gerekli işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kalabalık ekipler için biçilmiş kaftan bir uygulama olduğu söylenebilir.

Slack Nedir?

Slack, Trello'dan farklı olarak ekip içerisindeki etkileşimi yüksek tutmak için hizmet veren bir servistir. Slack ile dilerseniz ekip arkadaşlarınızla özel olarak, dilerseniz de tüm ekip arkadaşlarınıza açık bir şekilde konuşma başlayabilirsiniz. Ayrıca Slack ile dosya alma, gönderme gibi temel işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

PS Vita İçin Twitch Uygulaması Yayınlandı

Takip Edildiğini Sanarak Google'ın Harita Otomobillerinden Birini Yaktı

YORUMLAR