Trevor, GTA 5 Evrenini Gerçek Dünyaya Taşıdı

Trevor, GTA 5 Evrenini Gerçek Dünyaya Taşıdı

Yaptığı sansasyonel işlerle tanınan Youtube kanalı Corridor Digital, bir VR gözlüğü aracılığıyla Grand Theft Auto dünyasına gidebilsek neler yaşayabileceğimizi gösterdi. Oldukça başarılı hazırlanan videonun yıldızı ise GTA 5'in Trevor'ı oldu.

Grand Theft Auto oyunları bizlere gerçek dünya simülasyonları olarak lanse edilirken, aslında bambaşka bir evren olduklarını çok da çaktırmıyorlar. Serinin herhangi bir oyununda, bir caddede şöyle beş dakika sabit kaldığınızda gördükleriniz, içinde yaşayabileceğiniz gibi olmuyor. Corridor Digital hazırladığı videoyla işte bu şiddet dolu dünyaya, bizim gibi bir insanın başına gelecekleri göstermiş.

GTA VR başlıklı videoda, kendisine yeni bir VR gözlüğü satın alan birinin, bu gözlük sayesinde GTA dünyasına gitmesini görüyoruz. Karakter, GTA dünyasına geçer geçmez, karşısında GTA 5'in Trevor'ını da oynayan Steven Ogg'u görüyor ve Ogg ona küçük bir eğitim vermeye başlıyor. Videonun bir başka tarafı da GTA 5'te de görebileceğiniz Los Angeles manzaralarında çekilmiş olması. Daha ilk sahneden gittikleri parkı zaten hemen hatırlayacaksınız. İzlemesi oldukça eğlenceli olsa da videonun +18 olduğunu ve içerisinde hoş olmayan görüntüler barındırdığını hatırlatalım.

Oldukça büyük bir prodüksiyon ile hazırlanan videonun nasıl çekildiğini, yapımcılarının hazırladığı sahne arkası görüntülerden görebilirsiniz:

Take-Two'nun En Büyük Gelir Kapısı Hala GTA 5

Lindsay Lohan GTA 5 İçin Açtığı Davada Hüsrana Uğradı!

GTA 5 Oyuncuları 9 Aydır Bir Barajı Patlatmaya Çalışıyorlar

YORUMLAR