Trivia Crack'in Yaratıcısından 2 Yeni Mobil Oyun

Etermax 2 Yeni Mobil Oyun Yayınladı

Türkiye'de bir zamanlar zirveyi gören ve hala popülerliğini koruyan Trivia Crack oyununu biliyorsunuz değil mi? Bu oyunun yaratıcısı Etermax, büyük başarı ivmesi yakalayan oyunlarının ardından 2 yeni mobil oyununu tanıttı. Henüz geliştirilme aşamasında olan Orbital 1 ve Voxtale isimli oyunlar şimdiden Google Play Store'da yerini aldı.

Yayınlanan iki oyuna baktığımızda hem oynanış hem de grafik bakımından gayet iyi görünüyorlar. Daha önce denenmiş ve başarılı olduğu görülmüş oyun mekanikleri kullanan Etermax, Android platformunda Orbital 1 ve Voxtale ile yeni başarılara yelken açabilir. 

Orbital 1, bir bilim-kurgu evreninde geçiyor. Gerçek zamanlı strateji ve kart oyunu olmasıyla dikkat çeken oyun, daha önce yayınlanan muadilleri ile benzerlik gösteriyor. Clash Royale veya Titanfall: Assault oynayanlar ne demek istediğimi daha iyi anlayacaktır. Moba oyun mantığını kart oyunu mekaniğiyle birleştiren şirketin bu oyunu tamamen ücretsiz olarak kullanıcılarla buluşturacağını da söyleyelim. Oyunun incelemesine ve indirme bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Voxtale ise bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Hikayesi kaos sonrası dağılan fantastik bir dünyada geçiyor ve karakterlerimizi küpler oluşturuyor. Oyunda, 3D modeller inşa edebilir, yeni fantastik dünyalar keşfedebilir ve binlerce model biriktirerek adanızı en sevdiğiniz modellerle kişiselleştirebilirsiniz. Kısacası yeni bir dünya inşa etmeye çalışıyoruz. Tamamen ücretsiz olduğunu ve hikaye ve zamana karşı adını taşıyan 2 modu olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Oyunun incelemesine ve indirme bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Her iki oyunda şu anda Google Play Store'da yerini aldı. Bu noktada henüz yayınlanmadığını tekrar hatırlatmak istiyorum. Ayrıca her ikisi de reklam barındırıyor ve oyun içi satın alımlar yaparak deneyiminizi geliştirebiliyorsunuz. Orbital 1 için konuşmak gerekirse, oyun içi satın alımlar rekabeti bozacak bir unsur olsa da iyi bir strateji ile karşıdaki oyuncu alt edilebilir. 

Etermax'in yeni oyunlarını siz nasıl buldunuz?

YORUMLAR