Tüketici Raporlarına Göre Samsung Galaxy S4 En İyisi

Tüketici Raporlarına Göre Samsung Galaxy S4 En İyisi

Samsung Galaxy S4'ün çıkışının öncesinde gerçekleşen büyük fırtına ürünün piyasaya sürülmesinin ardından da devam etti ve içerisinde klasik Android özelliklerinin yanında Samsung'un pek çok kendi geliştirdiği özelliği de barındıran cihaz adeta bir efsane olma yolunda ilerliyor. Cihazın bu başarısının Samsung'un piyasadaki liderliğini daha da pekiştireceği ve Apple'a soğuk terler döktüreceği şimdiden kesin görünüyor.

Zira tüketici raporlarına göre 5 inçlik ekranı ve 1080p çözünürlüğü ile cihaz neredeyse tüm kullananlar tarafından beğenilmiş durumda ve özellikle eldiven üzerinden dahi komutları anlayabilmesi soğuk kesimlerde yaşayan kullanıcıların dikkatini çekiyor. Genellikle şikayet edilen Samsung TouchWiz arayüzü bu sefer telefona katabildiği işe yarar özellikler sayesinde bir şikayet olmaktan çıkmış ve Galaxy S4'ün kullanılabilirliğini arttıran bir etken haline gelmiş.

Geçtiğimiz haftalarda S-Lag adı verilen bazı sorunlara sahip olduğu iddia edilen Samsung Galaxy S4'ün böyle bir sıkıntıya sahip olmadığı ve durumun sadece belli cihazlarda meydana gelmiş olabileceği de aktarılıyor. Tam tersine performansı oldukça iyi bulunan S4'ün aynı anda video izlerken e-posta yazmayı bile sorunsuzca halledebilmesi altından kalkamayacağı bir şey olmadığını bizlere gösteriyor.

Önümüzdeki günlerde daha fazla kullanılması sonucunda sorun ve problemler de karşımıza çıkmaya devam edecektir ancak şimdilik tüm kullanıcılar hallerinden memnun görünüyorlar.

Google Glass ilk defa kaybedildi

YORUMLAR