Tüm Blizzard Oyunları Facebook Üzerinden Canlı Yayınlanabilecek

Tüm Blizzard Oyunları Facebook Üzerinden Canlı Yayınlanabilecek

Facebook ve Blizzard arasında yapılan işbirliği ile birlikte Facebook Canlı Yayın özelliği, Blizzard'ın oyunlarında kullanılabilecek. Yani Blizzard'ın herhangi bir oyunundan, kolayca Facebook üzerinden canlı yayına geçebileceksiniz.

Facebook, internet üzerindeki her birimi kendi içerisine dahil etmeye çalışan bir platform. Son yıllarda yükselmeye başlayan canlı yayın akımının hemen ardından, Facebook Live'ı duyuran şirket, uygulamasını genişletmeye devam ediyor. Yapılan resmi açıklamayla birlikte Facebook ve Blizzard arasında bir anlaşma imzalandığı, bu anlaşmanın ardından Facebook ve Blizzard oyunlarının birbirlerine bağlanacağı açıklandı.

Bundan böyle Blizzard oyunlarına kayıt olurken ya da giriş yaparken, Facebook hesabımızı kullanabileceğiz. Daha önemlisi ise Blizzard oyunları üzerinden Facebook Live'a hızlı erişim gelecek. Böylece StarCraft, WarCraft, Diablo, Hearthstone, Heroes of the Storm ve Overwatch gibi oyunların üzerinden kolayca canlı yayına geçebileceksiniz. Blizzard, daha önce Overwatch'u tanıtmak için Facebook Live'ı kullanmış ve oyuncular tarafından olumlu tepkiler almıştı. Böylece Facebook Live ve Blizzard oyunları etkileşimi bütün oyuncular için aktif duruma gelmiş olacak.

Blizzard, Overwatch'ın Porno Skandalını Engellemeye Çalışıyor

Blizzard Oyunları DDoS Saldırısından Kurtulamadı

Blizzard 25. Yaşını Kutluyor!

YORUMLAR