Tumblr iOS Uygulaması Güncellendi

Tumblr iOS Uygulaması Güncellendi

Tumblr'ın iPhone ve iPad'ler için hazırlanan iOS uygulaması bir süre önce native olarak yani iOS ile bütünleşik bir şekilde yayınlanmıştı ve bu süreçten beri her güncellemesinde yeni özellikler ve iyileştirmeleri bünyesine katmaya devam ediyor.

Uygulamayı en iyi hale getirebilmek için ekip oldukça sıkı çalışıyor ve geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Android uygulamasındaki güncellemenin ardından bugün de iOS uygulaması güncellendi ve 3.3.1 sürümüne ulaştı. Bu sürümde kullanıcıların seveceğine inandığım yeni özellikler yer alıyor.

Güncelleme notlarına göz atarsak artık yazıların e-posta ile ve büyük sosyal ağlarla paylaşılabilmesi çok kolay hale gelmiş. Pocket ve Instapaper entegrasyonu ile içeriklerinizi daha sonra offline olarak okumak üzere buralara da kaydedebiliyorsunuz.

Ayrıca görsel olarak bazı yenilikler de mevcut. Hareketli GIF'ler aşağı veya yukarı kaydırma yaparken de animasyonlarına devam edecekler ve açtığınız fotoğrafları yukarı veya aşağı ittirerek kapatma özelliği de işinizi kolaylaştıracaklardan bir tanesi. Takip ettiğiniz kişiler listesinde arama yapabilmek ve alfabetik olarak görüntülemek de mümkün hale gelmiş. Uygulamayı aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Alexander Graham Bell'in ses kaydı yayınlandı

YORUMLAR