Tumblr'da Anlık Mesajlaşma Artık Mümkün!

Tumblr'da Anlık Mesajlaşma Artık Mümkün!

İnternet mecrasında yer alan popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Tumblr'da sonunda anlık mesajlaşma özelliğine kavuştu. Sade ve basit bir mesajlaşma sistemine kavuşan Tumblr, henüz bu özelliği yeni yayına aldı ve deneme aşamasını sürdürüyor.

Emoji ya da GIF gönderme gibi gelişmiş mesajlaşma özelliklerine sahip olmayan anlık mesajlaşma sistemi sayesinde Tumblr üzerinden arkadaşlarınızla rahat rahat iletişim kurabilirsiniz.

Şu an için sadece 1500 hesap üzerinde aktif edilen anlık mesajlaşma özelliği size geldiyse ya da kullanabilen bir arkadaşa sahipseniz şanslısınız. Çünkü şu an anlık mesaj özelliğini deneyen 1500 kişi, Tumblr hesabı üzerindeki arkadaşlarını da bu özelliği denemeleri için davet edebiliyor.

Tanımadığınız kişilerden mesaj almak istemiyorsanız gereken ayarları yaparak önüne geçebileceğiniz Tumblr'ın da bu özellik ile kullanıcısı sayısını arttıracağını düşünüyorum.

Şu an sadece 1500 şanslı kullanıcıya gönderilen özellik, Tumblr'ın açıklamasına göre Aralık ayının başlarında tüm kullanıcılar için aktif olacak. Tumblr'ı indirmek için alttaki indirme bağlantılarını kullanabilirsiniz.

YORUMLAR