Tumblr'ın da Artık Bir Masaüstü Uygulaması Var

Tumblr'ın da Artık Bir Masaüstü Uygulaması Var

İnternet ve sosyal medya çağının en çok kullanılan araçlarından olan Tumblr, bugün yeni haberiyle kullanıcılarını sevindirdi. Söz konusu sosyal medya aracının artık masaüstü uygulaması var. Bundan sonra Tumblr kullanırken internetin diğer problemleriyle baş etmek zorunda kalmayacağız. 

Tabii ki de bu uygulamanın birkaç püf noktası ve bir de kötü yanı var. Öncelikle bu uygulama sadece Mac için hazır; maalesef Windows için herhangi bir açıklama gelmedi. Bunun dışında Tumblr uygulamasıyla sadece aracın içerisindeki içerikleri görebiliyoruz. Mac kullanırken istediğimiz yerden paylaşım yapabiliyoruz, fakat yönetebileceğimiz şeyler sadece içerikler. 

Yeni uygulamanın çalışabilmesi için Yosemite'ı güncellemeniz gerekiyor. Tabii ki de illa bu uygulamayı kullanacaksınız diye bir şey yok. Siteyi de hala kullanabilirsiniz; eğer tabii günde binlerce gönderi paylaşmıyorsanız. 

Eğer siz de bir Tumblr kullanıcısıysanız, bu uygulamayı mutlaka Apple sisteminize indirin. İnternette kullanmaktan daha rahat edeceğiniz kesin.

Apple Çalışanlarının Sayısı Şaşırtıyor

Apple Renkli Logosunu Satıyor

YORUMLAR