Türk Hava Yolları iOS ve Android Uygulamaları 350.000 Barajını Aştı

Türk Hava Yolları iOS ve Android Uygulamaları 350.000 Barajını Aştı

Türk Hava Yolları bugün sektöre güzel haberlerle damgasını vurdu. Kısa bir süre önce Türk Hava Yolları'nın Android ve iOS uygulamalarını güncellediğini duyurmuştuk. "Ne olabilir ki?" diye düşünürken, bugün bir de baktık ki bu uygulama 350 binden fazla indirilmiş ve indirilmeye devam ediyor.

Aslında bu genel anlamda bir rekor değil; bu tamamen Türk Hava Yolları için bir rekor. Eskiden Pozitron olarak bilinen, şimdi ise ismini Monitise olarak değiştiren uygulama geliştiricileri, en son THY'nin uygulamalarını 2009'da yenilemişti. Bu uygulamanın indirme rakamlarını platformlara böldüğümüz zaman ise; iOS için 250 bin, Android için ise 100 bin gibi bir sonuç elde ediyoruz.

THY'nin bu yenilenen mobil uygulamasında, Passbook'un mobil kart oluşturma özelliğini kullandığı biliniyor. Yani kullanıcılar, telefon rehberlerinden uçak rezervasyonu ve bilet alımı yapabiliyor. 

THY'nin bu hızlı çıkışı, rakamlardan da anlaşıldığı gibi birçok kullanıcıyı da memnun etti. Bakalım ilerleyen dönemlerde bu rakam, yarım milyonluk barajı geçebilecek mi?

Retina 5K Ekranlı iMac Satışa Çıktı

Bing Artık Emoji Destekli Aramalar Gerçekleştiriyor

YORUMLAR