Türk Hava Yolları Yenilenen Uygulamalarıyla Daha İyi Hizmet Sunuyor

Türk Hava Yolları Yenilenen Uygulamalarıyla Daha İyi Hizmet Sunuyor

Türk Hava Yolları’nın iOS, Android ve Windows Phone uygulamaları kapsamlı bir yenilenme sürecinin ardından kullanıcılara daha iyi hizmet verecek kapasiteye ulaştı. Hali hazırda zaten kullanıcıların birçok beklentisine rahatlıkla cevap verecek kaliteye sahip olan uygulamalar optimize edilen ve elden geçirilen özellikleriyle sunulan hizmet kalitesini de bir üst sıraya taşımış oldu.

İlk bakışta tasarımlarıyla dikkat çeken THY mobil uygulamaları kullanıcıların her türlü beklentisine cevap verebilecek şekilde bir takım geliştirme sürecine tabi tutulmuş. Bu süreçten sonra THY uygulamaları kullanıcılara hareket halindeyken uçuş rezervasyonu yapma, check-in ve Miles&Miles işlemlerini tamamlama şansı vermekte.

İnternet bağlantınızın olduğu sürece Türk Hava Yolları mobil uygulamasını kullanabilir ve sunulan hizmetlere anında ulaşabilirsiniz. Erişim sağlayabileceğiniz hizmetler arasında bilet satın alma, rezervasyon ve check-in işlemlerini tamamlama, hesaplarınızı yönetme ve kalkış-varış durumlarını takip edebilme yer alıyor. Sunulan bu özelliklere ek olarak kullanıcılar mobil uygulama aracılığıyla yolcu ekleyebilir, son kullandıkları havalimanlarını görüntüleyebilir ve favori havalimanlarını kaydedebilirler.

Genel bakış çerçevesinde değerlendirecek olursak Türk Hava Yolları uygulaması yapılan değişiklikler çerçevesinde daha iyi hizmet verebilecek konuma gelmiş. Eğer siz de sık sık seyahat ediyorsanız ve şirket olarak da Türk Hava Yolları’nı tercih ediyorsanız uygulamaları mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyoruz.

iPhone 6 Plus Parçalarına Ayrıldı

YORUMLAR