Türk Oyunu Monochroma'nın Desteğinize İhtiyacı Var

Türk oyunu Monochroma’nın desteğinize ihtiyacı var.

Türk Oyunu Monochroma'nın Desteğinize İhtiyacı Var

Başlıkta da söylediğimiz gibi Türk oyunu Monochroma’nın desteğinize ihtiyacı var. Özellikle Türk oyun sektörünün ilerlemesi için Monochroma'nın özel bir yerinin olduğunu düşünüyoruz. Monochroma'nın; PC, Xbox ve PlayStation gibi platformlarda satışa çıkması planlanıyor ancak özgürlük açısından yapımın bağımsız kalabilmesi de isteniyor. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit; Steam platformu üstündeki Greenlight’ta sizlerin oyları gerekiyor. Monochroma’ya destek olmak için Temmuz ayında Kickstarter ve Steam üzerinden Monochroma’nın demosunu indirip, oynayın. Pişman olmayacaksınız.

Türk Oyunu Monochroma Videosu
OYUN

Türk Oyunu Monochroma Videosu

İstanbul'da bulunan Nowhere Studios’un geliştirdiği Monochroma, puzzle ve platform öğelerini birleştiren bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Monochroma'nın renk paleti tamamen siyah, beyaz ve kırmızıdan oluşuyor. Limbo'da olduğu gibi karamsar ve ürkütücü bir atmosferin içine giriyoruz. Zaten oyunun yapımcıları da: "Bu tip oyunların etkisinde kalmadığımızı söylemek imkansız." diyor. Monochroma'da küçük bir çocuğu ve onun küçük kardeşini yönetiyoruz. Oyunu önümüzdeki hafta Steam ve Kickstarter üzerinden demosunu indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Unutmayın her indirilen demo ve yapılan her bağış oyunun satışa çıkmasına daha da yaklaştıracak.

Call of Duty ve Destiny Rakip Olmayacaklar

YORUMLAR