Türk Telekom ve Turkcell Dev Bir Ortaklığa İmza Attı

Türk Telekom ve Turkcell Dev Bir Ortaklığa İmza Attı

Türkiye’nin iki büyük telekomünikasyon şirketi Türk Telekom ve Turkcell, çok önemli bir etkinliği düzenlemek için bir araya geliyor. 21-22 Eylül 2017 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek olan, Türk Telekom International & Turkcell Superonline uluslararası operatör müşteri etkinliğinde, sektörün dev isimleri sahne alacak. İşte detaylar.

Türk Telekom ve Turkcell, sektörün en önemli organizasyonlarından birine ev sahipliği yapmak için güçlerini birleştirdi.

Antalya Gloria Golf Resort Hotel’de düzenlenecek Türk Telekom International & Turkcell Superonline uluslararası operatör müşteri etkinliğinde, dijital dünyanın geleceğine yön verilecek.

“Türkiye’yi internetin ana rotası, İstanbul’u bölgenin merkezi yapma” stratejisi ile ilgili mesajlar verilecek olan etkinliğe, Çin’den Almanya’ya Hindistan’dan Rusya’ya 40’ın üzerinde ülkeden 90 şirket ve 200 katılımcı bekleniyor.

Etkinliğin ev sahiplerinden Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Türkiye’nin iki telekom devinin dünyanın önde gelen telekomünikasyon şirketlerinin ülkemizde ağırlamasının önemine dikkat çekti.

Terzioğlu, “Turkcell olarak Türkiye’nin faydasına olacak her türlü konuda destek vermeye özen gösteriyoruz. Bu etkinlikte de dünyada teknolojiye yön veren şirketleri, Türk Telekom ile birlikte ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi. Türkiye’nin internette dünyanın merkez ülkelerinden bir tanesi olabileceğini ifade eden Terzioğlu, bu etkinlik ile tüm dünyada bu potansiyele dikkat çekmeyi amaçladıklarını söyledi.

Türk Telekom CEO’su Paul Doany ise, Türkiye’nin gelişmiş üretim ve hizmet kapasitesiyle Doğu-batı arasında başta enerji ve teknoloji olmak üzere birçok sektörde köprü konumunda olduğunu söyledi. Doany, Türkiye’nin büyüme potansiyeline yaptıkları işbirlikleri ile katkı sağladıklarını belirtirken, Turkcell ile düzenleyecekleri etkinliğin sektör adına çok kıymetli olduğunun kaydetti.

Türk Telekom International & Turkcell Superonline uluslararası operatör müşteri etkinliği, 21-22 Eylül 2017 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek.

TurkNet, Adil Kullanım Kotası’nı Tamamen Kaldırdı!

Avrupa'da İnternet Artık Ücretsiz Oluyor!

YORUMLAR