Türk Yapımı Macera Oyunu Beat The Game Çıktı!

Türk Yapımı Macera Oyunu Beat The Game Çıktı!

Bir Türk yapımı oyun olan Beat The Game bugün itibarıyla Steam'de satışa sunuldu. Müzik temalı macera oyunu olan Beat The Game, The Sims 3'ün karakterlerini, Skylanders'ın figürlerini tasarlayan Cemre Özkurt'un ilk oyunu olarak oyuncuları karşılıyor.

"Beat the Game yolunuzu müzik yaparak bulduğunuz bir macera oyunu. Sürreal bir dünyayı keşfe çıkıp, çevredeki müzik parçalarını arayıp bulacaksınız ve topladığınız bu parçaları, mikserinizde birleştirip, yeni müzikler yaratabileceksiniz." açıklamasıyla oyununu tanıtan Cemre Öztürk, “Karakter tasarımı, bilgisayar oyunları, bilim kurgu, Avrupa sanatı ve elbette elektronik müzik yapma tutkusu hayatımın en önemli parçaları. Bu parçaları Worm Animation ekibi ile birleştirdik ve müthiş bir şov yarattık.” ifadesiyle oyununa güvendiğini de belirtti. 

Beat The Game oyunu macera ve müziği birleştirerek, bir ilk olma özelliğini taşıyor. Oyunun müziklerini ve seslerini Underground Techno ustası Marc Houle yaparken, Cemre Öztürk de tasarım konusunda ön planda.

Holografik ses mikseri ile 24 ayrı sesi birbirine bağlayabildiğimiz oyunda, otomatik senkron ve filter effectleri ile müzik yapmak çok keyifli bir hale geliyor. Ayrıca oyuna bakmak isterseniz bu bağlantıya tıklamanız yeterli.

Popüler Türk Oyunu Zula'dan 10 Bin TL Ödüllü Yarışma

Türk Oyun Geliştirme Sektörü Rekora Doymuyor

YORUMLAR