Türk Yapımı Uzay Savaşı Oyunu Voidrunner Steam'de Çıkış Yaptı!

Türk Yapımı Uzay Savaşı Oyunu Voidrunner Steam'de Çıkış Yaptı!

Türk oyun geliştiricisi RealityArts Studio tarafından geliştirilen Voidrunner adlı uzay savaşı oyunu Steam üzerinde erken erişimde oyun severlerin beğenisine sunuluyor.

AAA kalitede bir bağımsız Türk yapımı oyun olan Voidrunner, bir hayli güzel grafikleri aksiyon dolu bir oynanışla birleştirmekte. 90'lı yıllarda Descent gibi aksiyon oyunlarını oynamıştık; fakat takip eden yıllarda nadiren aynı türde yeni oyunlar çıkmıştı. Voidrunner bize aranan eğlenceyi sunacak gibi görünüyor.

Voidrunner'da uzak bir evrene yolculuk edeceğiz ve bu evrende dilersek tek başımıza maceraya atılacak, dilersek online modda diğer oyunculara karşı savaşabileceğiz. Voidrunner içinde farklı savaş gemileri yer alıyor, her gemi kendine özel savaş yeteneklerine de sahip. Ayrıca gemiler tank, savaşçı, destek ve izci gibi sınıfsal karakterlere de sahip.

Voidrunner'ın online oyun modunda 15 haritada çarpışabiliyoruz, online modun altında birçok farklı savaş modu da yer alıyor. Klasik Deathmatch, takım tabanlı Deathmatch ve Dominatioın moduna ek olarak ilginç Madenciyi Yakala modu oyunu zenginleştiriyor.

Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen Voidrunner, yüksek kaliteli grafikler sunuyor. Oyunu bir FPS oyunu gibi 1. şahıs kamera açısıyla oynayabilmeniz mümkün, ayrıca oyun kolay kontrollere de sahip.

Voidrunner'ın bir diğer güzel yönü de Türkçe içeriğe sahip olması ve makul bir fiyatla satılması. Oyuna göz atmak ve satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Yerli Oyun Voidrunner'dan 360 Derecelik Video


YORUMLAR