Türk Yapımı Zula'dan 40 Bin TL Ödüllü Yaz Turnuvası!

Türk Yapımı Zula'dan 40 Bin TL Ödüllü Yaz Turnuvası!

Tamamen Türkiye'deki oyun geliştiricileri tarafından MMOFPS oyunu Zula, bol nakit ödüllü yaz turnuvasını duyurdu. Toplamda 40 bin TL nakit ödülü bulunan yaz turnuvasında, 256 takımın yer aldığı 4 grup içinden çıkacak birinciler İninal Şampiyonlar Ligi’nde yarışacak.

Zula'nın yaz turnuvası hakkında açıklamalarda bulunan InGame Group Yöneticisi Özgür Soner, "Fırtına gibi geçen bahar sezonunun ardından yaz sezonu turnuvalarına başladık. Kayıtlar 25 Temmuz’da sona erdi,şimdi eleme heyecanını yaşıyoruz. İninal sponsorluğunda yapacağımız bu turnuvada toplam nakit ödülünü tam 40.000 Lira’ya çıkarttık" dedi.

Turnuvanın ayrıntılarından da bahseden Soner, "Gelen yoğun talep nedeniyle katılımcı sayısını 256 takıma çıkartmaya karar verdik. 256 takımlık turnuvada 3 Rekabet 1 Profesyonel grup oluşturduk. Her grubun kendi şampiyonları olacak. Her rekabet grubundan 2, profesyonel gruptan ise 4 takım ininal Şampiyonlar Liginde karşı karşıya gelecek. 10 takımın katılacağı lig sonucunda ligi 4’de bitiren takımlar offline mücadelede karşı karşıya gelecek ve Yaz sezonunun şampiyonu olacak" ifadelerini kullandı.

Turnuva’nın online ayağının ilk yarı final ve final karşılaşmaları 9 Ağustos’ta yapılacak. Detaylı bilgi için Zula'nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Steamden Kaldırılan ZULA, 5 Milyon Oyuncuya Ulaştı

YORUMLAR