Turkcell 4.5G Uyumlu SIM Kartlar için Ücret Almayacak

Turkcell 4.5G Uyumlu SIM Kartlar için Ücret Almayacak

Bildiğiniz üzere 1 Nisan 2016 tarihi itibariyle ülke olarak 4.5G yani LTE Advanced sistemine geçiş yaparak şu an kullandığımızdan çok daha hızlı mobil internete sahip olacağız. Tabi 4.5G ile birlikte bizi bekleyen sadece hızlı internet değil. Aynı zamanda 4.5G'den yararlanabilmek için uyumlu bir akıllı telefon ve beraberinde uyumlu bir SIM karta da ihtiyacımız var.

Türkiye'nin en çok tercih edilen operatörü Turkcell, yaptığı açıklama ile 4.5G uyumlu akıllı telefona sahip olup uyumlu SIM karta sahip olmayan kullanıcılara, uyumlu SIM Kart'ları ücretsiz olarak vereceğini duyurdu. USIM olarak geçen 4.5G uyumlu SIM kart ile birlikte 1 GB'da mobil internet verecek olan Turkcell, bu hamlesiyle birlikte 4.5G geçiş sürecinde pek çok kullanıcıyı kendisine çekecek gibi görünüyor.

4.5G için gerkli alt yapı çalışmalarını sürdüren Turkcell 1 Nisan 2016 tarihinde kullanıcılarına en iyi şekilde hizmet verebilmek için tam gaz çalışıyor.

Peki USIM kartınızı ücretsiz olarak alabilmek için ne yapmanız gerekiyor? Çok basit. 4.5G uyumlu akıllı telefona sahip bir Turkcell'liyseniz en yakın Turkcell Flagship Mağazası, Kurumsal Çözüm Merkezi, Turkcell İletişim Merkezi ya da Turkcell Yetkili Satış Noktası'na giderek hiç bir ücret ödemeden SIM kartınızı alabileceksiniz.

375 Mbps'ye varan hıza ulaşacağımız 4.5G hakkındaki düşüncelerinizi bizlerla alttaki yorum bölümünden paylaşabilir, sorularınız varsa yine alttaki Twitter hesabı üzerinden bize iletebilirsiniz.

YORUMLAR