Turkcell BiP'e Büyük Ödül!

Turkcell tarafından Türk mühendisler tarafından geliştirilen yerli mesajlaşma servisi BiP'e büyük ödül verildi.

Turkcell Bip'e Büyük Ödül!

Turkcell tarafından geliştirilen yerli mesajlaşma servisi BiP'e büyük ödül verildi.

BiP Anlık Çeviri Özelliği ile GLOMO Ödüllerinde En Yenilikçi Uygulama Seçildi

Türkiye’de ve dünyanın 192 farklı ülkesinde 42 milyon kişi tarafından indirilmiş olan ve operatör bağımsız olarak kullanılabilen BiP, GSMA tarafından organize edilen Global Mobil Ödülleri’nde (GLOMO) büyük ödül kazananlar arasına adını yazdırdı. Turkcell, GLOMO’da Türkiye’den ödül alan tek şirket oldu.

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"BiP’e eklediğimiz ve sohbet sırasında anlık olarak 100’den fazla dilde anlık çeviri yapabilme özelliğinin, dünyanın en saygın ödüllerden birisi olan Global Mobile Awards ödüllerinde En Yenilikçi Mobil Uygulama ödülüne layık görülmesi bizi çok memnun etti. Bu ödül yenilikçi çalışmalarımızın tüm dünyada yakından takip edildiğini göstermesi açısından da önemli.

Bu topraklarda geliştirdiğimiz uygulamaların dünyanın her köşesine yayılması bizi gururlandırıyor. Önümüzdeki dönemde 1.300’den fazla mühendisimizle dijital servislerimize benzersiz özellikler eklemeye ve müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceğiz."

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan

Anlık mesajlaşma uygulaması BiP Messenger ile arkadaşlarınızla, ailenizle sohbet edebilmenin yanı sıra acil durum özelliği ile de kullanıcılarının acil durumlardan sonra durum bilgileri ve konumlarını tek bir tuş ile hem BiP mesajı hem de SMS ile paylaşmalarını sağlamakta. Uygulama çeviri özelliği ile anlık mesajlaşma sırasında 106 farklı dilde sohbet etme imkanı sunmakta.

Hemen aşağıda yer alan bağlantıdan BiP Messenger'ı cihazınıza indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR