Turkcell Mobil Sitelerinizi Tasarlamayı Kolaylaştırıyor

Turkcell Mobil Sitelerinizi Tasarlamayı Kolaylaştırıyor

Turkcell, her türden firmanın resmi internet sitelerini mobil ortama taşımaya ve kolay tasarıma olanak tanıyan Mobil İnternet Sihirbazı'nı kullanıma sunuyor. Mobil Site Sihirbazı sayesinde artık firmalar internet sitelerini sadece birkaç adımda mobil siteye dönüştürebilecek veya doğrudan basit adımlarla mobil site tasarımında bulunabilecek.

Firmaların hali hazırda bulunan şablonarı, renk paletleri ve ikon setlerini kullanacak Mobil Site Sihirbazı, mevcut internet sitelerini de sadece kısa adımlarla mobil versiyona da dönüştürebiliyor. Bu uygulama sayesinde şirketler konum bilgisi, kampanya kuponları, sosyal medya bağlantılarını da kolayca sitelerine ekleyebiliyor, sitelerinin üretkenliği ve kullanılabilirliğini arttırabiliyorlar.

Mobil Site Sihirbazı'nı kullanmak için hiçbir teknik bilgiye gerek yok, Sihirbaz kolay adımalrla sizi yönlendiriyor. Tasarım aşaması tamamlandıktan sonra çoklu cihaz ön izlemesi sitenin tüm mobil platformlarda nasıl görüneceğini gösteriyor. Bu sayede sitenin mobil ekranlarında nasıl duracağını görebiliyor, tasarım elementlerini ayarlayarak siteyi ekran genişliğine göre dizayn edebiliyorsunuz.

Mobil sitelerin gelecek açısından daha çok ulaşılabilirlik vaat ettiğini düşünecek olursak Turkcell'in sunduğu bu hizmet birçok firma açısından oldukça verimli olacak, girişimcilik konusunda firmalara prestij kazandıracaktır.

Turkcell'in Mobil Site Sihirbazı ile ilgili tüm bilgileri buraya tıklayarak kendi resmi sitelerinden de öğrenebilirsiniz.

Turkcell Müzik Güncellendi

YORUMLAR