Turkcell Müzik Güncellendi

Turkcell Müzik Güncellendi

Turkcell Müzik, bildiğiniz gibi yasal bir şekilde internet üzerinden müzik dinlemenizi sağlayan bir platform. Hem web sayfası üzerinden hem de mobil cihazlar için geliştirilen uygulamalar üzerinden müzik dinlemenizi sağlayan Turkcell Müzik platformunun Android ve iOS uygulamaları güncellendi.

En sevdiğiniz şarkıları, şarkıcıları ve müzik tarzlarını nerede olursanız olun dinleyebilmenizi sağlayan Turkcell Müzik uygulamasında bildiğiniz gibi önceden internet bağlantısı ihtiyacı vardı. Üstelik müzik dinledikçe, mobil internet kotanız da büyük darbe alıyordu. Fakat artık böyle bir sıkıntı yok.

Uygulamaya getirilen en önemli yeniliklerden birisi, artık çevrimdışı bir şekilde müzik dinleyebilme şansına sahip olmanız. Bu özellik sayesinde Turkcell Müzik kullananlar şarkıları indirmeden, daha önceden oluşturdukları müzik listelerini çevrimdışı bir şekilde dinleyebilirler. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, nerede olursanız olun, ister uçakta, ister metroda rahat rahat müziklerinizi dinleyebilirsiniz. Böylece internet kotanızı da harcamak zorunda kalmazsınız.

Uygulamaya getirilen bir diğer yenilik ise "Müzik Arşivim" özelliği. Bu özellik ile son 6 ay içerisinde mobil cihazınızdan ya da bilgisayarınızdan satın aldığınız tüm şarkıları görüntüleyebilir, hatta isterseniz diğer cihazlarınıza aktarabilirsiniz.

Bütün bunlara ek olarak Turkcell Müzik uygulaması, sürekli güncellenen hazır listeleri dinleyebilme, şarkı listeleri hazırlama, listeleri arkadaşlarınızla paylaşma, arkadaşların listelerini dinleyebilme gibi özellikleriyle de sosyal yönü güçlü bir uygulama olduğunu kanıtlıyor.

Turkcell Müzik uygulamasının güncellenmiş ve yenilenmiş Android ve iOS uygulamalarını, alttaki bağlantılara tıklayarak sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Turkcell'in Servisi Bavul.com Paravion Turizm'e Satıldı

YORUMLAR