Turkcell SağlıkMetre ile Hastaların Ölçümlerini Anında Doktorlara Ulaştırıyor

Turkcell SağlıkMetre ile Hastaların Ölçümlerini Anında Doktorlara Ulaştırıyor

Sağlık ve teknolojiyi bir araya getirmek isteyen Turkcell, doktor kuyruğunda beklemek istemeyenler için hem hızlı hem de etkili bir ürünü pazara takdim etme hazırlıklarında. Kronik hastalıklar ile mücadele edenlerin hayatını ciddi ölçüde kolaylaştırma imkanı sağlayacak bu yeni ürünün adı SağlıkMetre. Bir nevi muayene sistemi olan SağlıkMetre sayesinde sağlık ölçümlerinizi yakınlarınıza ve doktorunuza iletmeniz mümkün. Verilerin düzenli olarak takibi gerçekleştirilebildiği için hastalıkların yaratabileceği sıkıntılar yaşam tarzınızı çok etkilemeden hızlıca teşhis edilebilecek.

Turkcell SağlıkMetre en çok da şeker ve tansiyon ölçümlerini düzenli olarak takip eden insanların faydalanabileceği pratik bir çözüm. Verilerinizi istediğiniz zaman doktorunuza aktarabilmekle kalmıyorsunuz, kayıt altına alınan veriler arası gerçekleştirilen analizler sonucu kapıda bekleyen bir risk varsa erken tedbir alma şansınız ciddi ölçüde artıyor.

Kullanım kolaylığının önemli olduğu gerçeğini fark eden Turkcell, SağlıkMetre isimli cihazlarını üretirken yaşlı hastaların da hızlıca öğrenebilecekleri bir sistem inşa etmiş. Yapmanız gereken tek şey medikal cihazınızla olan ölçüme başlamadan önce SağlıkMetre'nin A butonuna basmak. Bundan sonraki aşamada ölçüm verileriniz hem sizde kayıtlı oluyor, hem de paylaşıma açılan grup arasında paylaşılıyor.

Hastaların sağlık hizmetine erişimini ciddi ölçüde hızlandıran bu sistem sayesinde doktorlar için de hasta tikbi ve tedavi planlaması da daha verimli gerçekleştirilebiliyor. Ailenizde hasta olan bir birey varsa SağlıkMetre sayesinde son durumunu 7/24 takip edebilirsiniz.

Öğrenciler Artık Office 365'i Daha Kolay Edinebilecek

Google Play Oyun İçi Satın Alma Fiyatlarını Listeleyecek

YORUMLAR