Turkcell Super Online Fatura Ücretlerinde Değişiklik Yaptı

Turkcell Super Online Fatura Ücretlerinde Değişiklik Yaptı

Super Online'da fiber ve hızlı servis rakamları yenilendi. Kurumun yaptığı açıklamaya göre, 25 Mbps, 50 Mbps ve 100 Mbps hızları için yükleme (upload) hızı 5 Mbps olarak yenilendi. Bunlara ek olarak daha önce kotalı tarife olmayacağından dem vuran kurum, gelecek ay itibarıyla hem kota uygulayacak hem de farklı bir ücratlendirme tarifesi kullanacak.

Bu duyuru aynı zamanda hat açma ve kapama gibi işlemlerin de faturalara yansıtılacağının habercisi. Turkcell Superonline'ın resmi sayafalarınadaki duyuruda da kurum," 1 Haziran 2015  tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, ödenmemiş fatura nedeniyle erişim hizmeti durdurulan Turkcell Superonline ADSL ve Fiber İnternet müşterilerimizin; ödemelerini yapmaları durumunda hizmetleri açılırken vergiler dahil 24,90 TL hat açma ücreti bir sonraki faturalarına yansıtılacaktır.​" Şeklinde bir duyuru yayınladı.

Kotalı tarifeye geri mi dönülüyor?

Detaylı tarife bilgisinin de yayınlandığı sayfa yeni fiyat listesini de içeriyor. Bu arada Turkcell Super Online fiber internet kotalı erişim seçeneklerinde de kota aşım ücretini yeniden düzenlendiği de net olarak görülebiliyor.

Bu yeni uygulamayla ilgi olarak sosyal medya ve ekşisözlük sayfalarında kullanıcılar, eleştirilerini dile getiriyorlar.

Turkcell'den Adil Kullanım Koşulları (AKK) Hakkında Açıklama Geldi

Turkcell Superonline, ADSL ve VDSL Müşterilerine de AKK Aşımında Joker Seçeneği Sunuyor

AKK Gidiyor, Kota Geliyor!

YORUMLAR