Turkcell Superonline AKK'siz İnternet Paketi Fiyatlarını Açıkladı

Turkcell superonline AKK

Turkcell Superonline beklenen açıklamayı yaptı ve AKK’siz internet paketi fiyatı bilgilerini merak edenlerle paylaştı. 1 Ocak tarihi itibarıyla geçerli olacak Adil Kullanım Kotası olmayan paket fiyatlarıysa yine kullanıcıları memnun etmekten uzak kaldı.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, bahar aylarında yaptığı açıklamayla uzun süredir kullanılan Adil Kullanım Kotası uygulamasının kaldırılmasına karar verdiğini duyurmuştu. Tüm internet servis sağlayıcısı şirketlerden hazırlıklarını yapmalarını isteyen kurum, 1 Ocak 2019 tarihinden sonra uygulamanın kaldırılması gerektiğini belirtmişti. Aralık ayının ilk günlerinde yeni tarifelerini açıklayan Türk Telekom, istediği fahiş AKK’siz paket fiyatlarıyla internet kullanmak isteyenleri kızdırmıştı.

Beklenen bir diğer açıklamaysa Turkcell Superonline’dan geldi. 1 Ocak itibari ile AKK’siz internet uygulamasına geçecek olan Turkcell Superonline yeni tarife fiyatlarını açıkladı. AKK’siz tarifeler ile kullanıcılarının karşısına çıkan Turkcell Superonline, 35, 50, 100 Mbps Platin Paket şeklinde 3 farklı tarife ile yeni düzenlemeye başlayacağını belirtti.

superonline fiyat 1

Yapılan açıklamayla 35 Mbps hızın 99,90 TL, 50 Mpbs hızın 129,90 TL, 100 Mbps paketin ise 199,90 TL olacağı belirtildi. Yeni sisteme geçişle yeni tarifelerin ve kampanyaların da kullanıcılara sunulmaya başlanacağı söylenen bilgiler arasında yerini aldı.

superonline fiyat 2