Turkcell'den Kadınlara Özel Mobil Uygulama

Turkcell'den Kadınlara Özel Mobil Uygulama

Turkcell günlük pratik bilgiler barındıran ve kadınlara hitap eden bir mobil uygulama geliştirdi. SİM adı verilen uygulama kişisel bakım, astroloji, dekorasyon ve çocuk bakımı gibi kadınların ihtiyaç duyduğu günlük pratik bilgilere kolayca erişmelerini sağlıyor.

‘Benim İçin’, ‘Çocuğum İçin’ ve ‘Evim İçin’ olmak üzere üç farklı kategoride pratik bilgiler sunan SİM uygulamasında Benim İçin kategorisinde manken Tülin Şahin güzellik, saç bakımı, moda, sağlıklı beslenme, cilt bakımı ve makyaj gibi kişisel bakım bilgileri sağlıyor.

SİM’in Çocuğum İçin kategorisinde ise anneler ve anne adayları için çocuk gelişimi ve çocukların beslenmeleriyle ilgili Pedagoji Derneği’nden onaylı içerikler sunuluyor. Kadınlar ayrıca annelik ve aile konularında öneriler de alabiliyor. Son olarak uygulamanın Evim İçin kategorisinde ise bazı dekorasyon tüyoları kadınlara sunuluyor.

Turkcell’in SİM uygulamasından tüm operatör kullanıcıları faydalanabilirken, Turkcell kullanıcıları bu uygulamada yer alan tüm içerik ve videolardan internet paketlerini tüketmeksizin faydalanabiliyor. Uygulama hakkında değerlendirmelerde bulunan Turkcell Marka Yönetimi ve İletişim Direktörü Dilara Demir Kısakürek, içinde bulunduğumuz internet çağında yalnızca iş ortamında bulunan kadınların değil "ev hanımlarının" da internet kullanımının arttığının gözlemlenmesi üzerine bu tarz bir uygulamanın geliştirildiğini iletti.

Son olarak SİM uygulamasında yer alan ‘Pohpohla Beni’ butonu ise kadınlara kendilerini iyi hissetmelerine yönelik iltifatlar yöneltiyor. Ayrıca kadınlar uygulamanın ‘Süsle-Paylaş’ fonksiyonu ile fotoğraf süsleme ve albüm yapma özelliklerini değerlendirebilir.

Turkcell, Bip ile Mesaj Gönderene Toplamda 18 GB İnternet Hediye Ediyor

Instagram'da Daha Fazla Beğeni İçin Bu Uygulamayı Kullanın!

YORUMLAR