Turkcell'in Servisi Bavul.com Paravion Turizm'e Satıldı

Turkcell'in Servisi Bavul.com Paravion Turizm'e Satıldı

Turkcell'in uzun süredir sahipliğini sürdürdüğü ve oldukça başarılı bir şekilde işlettiği Bavul.com servisi, gerçekleştirilen resmi açıklamaya göre Paravion Turizm ve Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti.'ye satılmış durumda. Satışın miktarı veya sebeplerine dair her iki taraftan da bir açıklama gelmemesine karşın, servisin çalışmaya aynı şekilde devam edeceği belirtiliyor. Dolayısıyla kullanıcıların satış konusunda herhangi bir endişe duymasına gerek yok.

Şimdilik web sitesine girildiğinde satın almaya dair direkt bir bilgilendirme mevcut değil ancak kısa süre sonra bu değişikliğin de yapılacağı kesin. Bavul.com'un mobil uygulamalarının da çalışmaya devam edecek olması nedeniyle mobilden otel ve uçak rezervasyonlarını kolayca gerçekleştirmek isteyenler uygulamaları kullanmaya devam edebilirler.

Paravion Turizm, Avrupa'da faaliyet gösteren turizm acentaları arasında ve İspanyol yatırım şirketlerinden bir tanesi olan GED Capital tarafından da destekleniyor. Kısa süre önce Türkiye internet ve turizm dünyasına giriş yapma kararı alan şirket, bu girişi yapabilmek için Turkcell'in Bavul.com hizmetini uygun görmüş.

Servis, üyelerine gönderdiği bilgilendirme mesajında, bu satın almadan rahatsız olabilecek kullanıcıları da düşünerek bir üyelik iptali linki bulunduruyor ancak şimdilik herhangi bir iptale neden olacak sebep göremiyoruz. Lakin durumdan endişe eden kullanıcılar kullanıcı sözleşmesi ve gizlilik politikalarındaki değişiklikleri takip etmeyi de unutmamalılar.

Bavul.com mobil uygulamalarını kullanmak isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Samsung, dizüstü devrini kapatıyor

YORUMLAR