Türkiye’nin En Kalabalık Web Tabanlı RPG Oyunu Legend Online 2 Güncellendi

Türkiye’nin En Kalabalık Web Tabanlı RPG Oyunu Legend Online 2 Güncellendi

Legend Online 2 Türkiye’de yaklaşık 20 milyon kişi tarafından oynanıyor. 5.7 sürümüne güncellenen Legend Online 2, oyunculara büyük sürprizler hazırlamış.

Legend Online 2 5.7 sürümü “Titanin Gücü” adıyla yayınlanıyor. Oyunda yeni geliştirme seçenekleri, şehir tasarımı, korumalar ve savaş sahneleri gibi yeniliklerin yanı sıra bazı ödüllerde eklenmiş. Legend Online bu yeni sürüm ile birlikte, oyunculara etkinlik ödüleri dağıtıyor. Ödüller; Büyük Sefer (3 adet), Büyük EXP Kitabı (1 adet),Kutsal EXP Kitabı (1 adet), 50 İndirim Kuponu, 50 Büyüme Taşı, 50 Peri Kristal İnci, 3 bin Tattoo Boyası, 200 İndirim Kuponu olarak açıklandı.

Legend Online 2 grafikleri de bu sürümle beraber daha göz alıcı hale getirildi. Oyun içinde yerleri değiştirilen NPC konumları ve bağlantılı sistem yerleştirmeleri günlük işlemlerin oyuncular tarafından daha kullanışlı değerlendirilmesini sağlıyor.

Legend Online 2 5.7 sürümünde neler yenilendi?

  • Ev Sistemi

Yeni sürümle birlikte Çiftlik Sistemi; “Kişisel Ev”, “Ahır” ve “Çiftlik” olarak üç ayrı bölüme ayrılarak, oyuncuların daha çok ödül kazanabilecekleri ve yaratıcılıklarını konuşturabilecekleri bir tasarıma kavuşturuldu.

  • Arkeoloji

Legend Online’a yeni eklenen sistemlerden biri olan Arkeoloji, oyunculara kazı yaparak büyük miktarda eşya ve “Kişisel Ev” dekorasyon malzemeleri kazanma olanağı sunuyor.

  • Yeni Boss’lar

Birbirinden zorlu 3 farklı BOSS içeren bölüm oyuna eklendi. Bu canavarlar, büyük bir mücadele ve strateji gerektiriyor.

  • Meslek Gelişimi 2

Legend Online 5.7 güncellemesiyle birlikte oyuna eklenecek Meslek Geliştirme fonksiyonu isminden de anlaşılacağı gibi 2 aşamadan oluşuyor.

  • VIP ve Cin Antlaşması

Legend Online yeni sürümü ile birlikte VIP ve Cin Antlaşması fonksiyon ayrıcalıklarını da yenilenerek içeriklerini daha zenginleştirmiş. 

Legend Online Türkiye resmi sitesinie bu linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Legend Online Yeni Güncellemesiyle Daha da Keyifli Hale Geliyor

YORUMLAR