Türkiye'nin İlk PokeMaratonu Pazar Günü İstanbul'da Gerçekleşecek

Türkiye'nin İlk PokeMaratonu Pazar Günü İstanbul'da Gerçekleşecek

Yaklaşık bir hafta önce ortaya çıkan ve ortaya çıktığı andan itibaren ortalığı kasıp kavuran Pokemon Go, henüz ülkemizde çıkmadı ancak şimdiden milyonların telefonunda yer almaya başladı. Bu duruma kayıtsız kalmayan Decathlon, Türkiye'nin ilk PokeMaraton'unu Pazar günü İstanbul'da gerçekleştirecek.

Hatırlayacağınız üzere Pokemon GO oyunu geçtiğimiz hafta Android ve iOS platformlarına aynı anda çıkış yapmıştı. Bölge kısıtlamalı olarak piyasaya sürülen oyun, kısıtlamalara rağmen tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başarmıştı. Ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından oynanan oyun, kitleler arasında hızla yayılmaya devam ediyor. İnsanların günlük hayatına önemli derecede etki eden oyun, çeşitli etkinliklerle insanları bir arada tutmaya da başladı.

Günlük işlerini aksatıp Pokemon peşinde koşanları düşünen Decathlon, ülkemizdeki ilk PokeMaraton'u Pazar günü gerçekleştirecek. Pokemon severler için keyifli bir etkinlik olacak olan PokeMaraton, Pazar günü Forum İstanbul AVM Decathlon Bayrampaşa'da düzenlenecek. Saat 14:00'da başlayacak etkinlik 18:00'a kadar devam edecek ve katılımcılar Lure modülünden faydalanarak Pokemon yakalamaya çalışacak. Ülkemizi 9GAG'de temsil eden Türkiye'nin Ash Ketchum'u da etkinlikte katılımcılara eşlik edecek. 

Decathlon'un düzenlediği etkinliğin linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Pokemon GO'nun Kazandığı Para Dudak Uçuklatıyor

Pokemon GO'nun Camilerde Yasaklanması İçin Duyuru Yapıldı

Pokemon Go Türkiye'ye Açıldığında Anında Öğrenmek İster Misiniz?

YORUMLAR