TurkNet AKK'yı Artırıyor!

TurkNet AKK'yı Artırıyor!

Son zamanlarda kotasız internet gibi AKK ile ilgili uygulamalarıyla öne çıkan ve Türk internet kullanıcılarının gönlünü fetheden TurkNet, kullanıcılarını sevindirecek bir başkta fırsatının da müjdesini verdi.

Bu ay başında yürürlüğe giren AKK düzenlemesiyle birlikte servis sağlayıcıları gece 02.00 ile sabah 08.00 saatleri arasında AKK'yı devre dışı bırakmaya zorlanmışlardı. Bunun üzerine internet sağlayıcıları yeni internet tarifelerini açıklamışlardı. Fakat limitsiz tarifelerde fiyatlar yükselirken kotalar değişmiyordu veya internet hızı düşüyordu, ayrıca kotalı tarifelerin fiyatları da el yakıyordu. TurkNet ise AKK düzenlemesinden önce limitsiz ve kotasız internet hizmetini denemeye başlamış, bu sayede birçok yeni abone kazanmıştı.

TurkNet, limitsiz ve AKK'siz internet hizmetinin haricinde bir hayli makul fiyatla yüksek hızlı internet servisi de sunmaktaydı. Anlaşılan o ki TUrkNet bütün bu avantajlarına yenilerini eklemek ve piyasadaki yerini güçlendirmek istiyor. Firmanın son kampanyası 21 Nisan'dan önce TurkNet'e geçiş yapmış abonelerini ilgilendirmekte. TurkNet'in aktif altyapısına dahil olmadığı için AKN'siz internet hizmetinden faydalanamayan; fakat 150 GB Özgür İletişim tarifesine dahil olan, 21 Nisan'dan önce TurkNet'i kullanmaya başlamış aboneler yaz aylarında 250 GB'lık kotaya sahip olacaklar. 3 ay sürecek fırsatın başlangıcı Haziran ayındaki ilk fatura kesim tarihiniz olacak. Kotanız sıfırlandıktan sonra 3 ay boyunca 250 GB kotadan faydalanabileceksiniz. 

TurkNet'in "Bir Şey Deniyoruz" sloganıyla başlattığı kampanya muhtemelen bir altyapı testi şeklinde olacak. TurkNet, testler sonucunda yeterli altyapıya sahip olduğu kararını alırsa abonelerinin kotalarını kalıcı olarak yükseltebilir. İhtimaller dahilinde olan bu durum gerçeğe dönüşürse Türk internet kullanıcılarının TurkNet'e akın etmesi doğal bir durum olacaktır.

İnternet Servis Sağlayıcılarının Kotalı Yeni Tarifeleri Ortaya Çıktı

YORUMLAR