TuruncuLevye 12. Altın Örümcek'te Halkın Favorisi Seçildi!

12. Altın Örümcek Web Ödülleri'nde TuruncuLevye halkın oyları sonucunda halkın favorisi seçildi.

TuruncuLevye 12. Altın Örümcek'te Halkın Favorisi Seçildi!

Altın Örümcek web ödülleri bu sene 12. defa sahipleri ile buluşacak ve böylece farklı kategorilerde Türkiye'nin en iyi web siteleri belirlenecek. İnternetteki web sitelerinin ve servislerinin geçtiğimiz 12 yılda çok büyük yol katetmesi tabii ki her sene ödüle layık bulunanların da değişmesine neden oluyor.

CNT İnteraktif A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Tamindir.com, 2007 yılında Altın Örümcek Bilgi Teknolojileri kategorisinde birincilik elde etmişti ve 2012 yılında da yine aynı kategoride halkın birincisi seçilerek jüri tarafından da kategori ikincisi olarak belirlenmişti.

Bu sene ise şirketimiz bünyesinde bulunan bir diğer web sitesi olan TuruncuLevye, halk oylamasında Eğlence kategorisinde birinci seçildi ve halkın favorisi olmayı başardı. 2013 yılında oyunlar konusunda tutkulu ekibimiz tarafından hayata geçirilen ve bu kısa zamanda Türk oyun basınında kaydadeğer ve güçlü bir yer edinmeyi başaran TuruncuLevye'nin bu başarısı elbette bizleri oldukça sevindirdi.

Şimdilik jüri oylamasının da sonuçlarını bekleyen TuruncuLevye'nin, önümüzde yıllarda da içerik gücünü arttıracağından ve daha iyi yerlere geleceğinden hiç şüphemiz yok. Bizimle birlikte olan ve desteğini bizden esirgemeyen tüm Tamindir ve TuruncuLevye takipçilerine yeniden teşekkür ediyoruz ve ilerleyen zamanlarda da aynı tutkuyu ve desteği sunacaklarına inanıyoruz.

Tamindir.com Ekibi

YORUMLAR