TuruncuLevye Android Uygulaması Yayınlandı

TuruncuLevye Android Uygulaması Yayınlandı

Oyun dünyasının en çok rağbet gören yerli portallarından biri olan TuruncuLevye, sonunda Android kullanıcıları için hazırlamış oldukları özel uygulamaları sayesinde her an yanınızda olacak. Geçtiğimiz seneden bu yana hızla büyüyen takipçi sayısıyla TuruncuLevye, hem konsol kullananların hem de bilgisayar başında oyun oynayanların gönlünde taht kurdu.

TuruncuLevye, kendi tecrübelerini samimiyetle paylaşan ekibiyle size oyun değerlendirmelerini sadece yazılı olarak sunmuyor. Bunun haricinde ekibin hazırlamış olduğu videolar aracılığıyla hem oyun dünyasındaki son gelişmelerden haberdar olabiliyorsunuz. Hem de satın almaya karar vermediğiniz oyunların çoğunu ekibin hazırlamış olduğu kısa inceleme videoları veya tam çözümleriyle takip edebiliyorsunuz.

TuruncuLevye uygulaması dikey ve yatay ekran kullanımına uyum sağlayarak kullanıcılara web sayfasındaki içeriği en rahat kullanılabilecekleri şekilde sunuyor. Türkiye ve Dünya oyun piyasasını yakından takip etmek istiyorsanız video olarak izleyebileceğiniz programlardan bazılarını şu şekilde listeleyebiliriz:

  • Ne Oynasam? (Her hafta piyasaya çıkan yeni oyunlar hakkında bilgiler)
  • Levye'nin Cevabı (Enis Kirazoğlu ve Tamer Yeşildağ ikilisinin kullanıcı sorularını cevapladığı haftalık program)
  • Video İnceleme (Oyun içi görsellerle profesyonel oyun sunumları)
  • e-Spor Gündemi (Türkiye ve Dünya üzerindeki profesyonel oyuncuların dünyasından haberler)
  • Tam Çözüm (En merakla takip edilen oyunları baştan sona izleyebileceğiniz seriler)

Düzenli olarak yayınlanan bu videolar ile gündeme göre açılan özel dosyalar ile oyun dünyasının nabzını yakın markajda takip eden TuruncuLevye kullanıcılar arasında etkileşimin de başarılı bir şekilde sürdürüldüğü bir portal.

YORUMLAR