Twitch Android'e Pop-Out Ekran Özelliği Getiriyor

Twitch Android'e Pop-Out Ekran Özelliği Getiriyor

Twitch bağımlılarına müjde. Mobil kullanımlarda Android kullanıcıları artık Twitch’in Pop-Out penceresinden faydalanabilecekler.

Android üzerinde seyrettiğiniz bir canlı yayını, bir makaleyi ya da mesajlaşmayı da takip ederken izlemeniz artık mümkün. Pop-Out Twitch pencere güncellemesi ilk olarak Android’e geliyor.

Diğer uygulamalar üzerinde açılabilir bir pencere olarak Twitch yayınlarını takip edebilmek Android mobil cihaz kullananların aynı zamanda diğer uygulamalar arasında da gezinmesine olanak verecek. Ekranın istenen bölgesine sürüklenerek yerleştirilebilen Twitch açılabilir ekranı, başka uygulamalarda görüş alanınızı da kapatmayacak ve yeri değiştirilerek daha kolay takip edilmesine olanak verecek.

Haziran ayında da özel mesajlaşma özelliği kazanan Twitch bu yeni güncellemesiyle daha kullanışlı ve işlevsel olacak. Bildiğiniz gibi Twitch üzerinde istediğiniz kullanıcıya mesaj gönderebilme seçeneği zaten vardı, ancak bunu yapabilmek için kullanıcının Twitch profil sayfasına giderek oradan mesaj olarak yazmanız gerekiyordu. Artık bu özellik sayesinde yüzlerce kişinin konuştuğu sohbet ekranı üzerinde istediğiniz kullanıcı ile özel mesajlaşma gerçekleştirebiliyorsunuz. Şimdi de mesajlarınızı okuyup yazarken izlediğiniz yayını da ekranın bir köşesinden izleyebileceksiniz.

Amazon Twitch'i Satın Aldı

Twitch'e Özel Mesajlaşma Özelliği Geldi

YORUMLAR