Twitch'e Yeni Bir Bağış Sistemi Geldi

Twitch'e Yeni Bir Bağış Sistemi Geldi

Dünyanın en çok kullanılan canlı yayın platformu Twitch, izleyicilerine daha az reklam göstermek için yeni bir uygulama başlatı. Twitch Bits ismi verilen bu uygulama ile reklam izleyerek, sanal para kazanacak ve bunu izlediğiniz yayıncılara verebileceksiniz.

Daha önce de izleyiciler Twitch üzerinden Bits satın alabiliyor ve bunları bağış olarak gönderebiliyordu. 1.40 dolara 100 bits alınabiliyor ve bunlar yayın sırasında olan herhangi birine gönderilebiliyordu. Bits almanın üst sını ise 140 dolar yani 100.000 ile sınırlandırılmıştı. Hayata geçen yeni özellikle birlikte bahsi geçen bitsleri almak için para yatırmakla birlikte reklam da izleyebileceksiniz.

Yaklaşık 30 saniyelik reklamları her izlediğinizde 5 ile 10 arasında bits kazanacaksınız. Tabii reklamına göre bu rakamlar değişecek. Ortalamanın üstünde olabileceği gibi altında da kazanımlar elde edebileceksiniz. Topladığınız puanlar profilinizde hemen görünecek ve yayıncıya bunları hemen göndermeye başlayabileceksiniz. Bits kazanma şimdilik sadece Amerika Birleşik Devletleri için geçerli bir uygulama; ancak Amerika'da kazanılan Bitsler, cheering özelliği açık herhangi bir yayıncıya gönderilebilecek. 

Twitch Android'e Mesajlaşma Desteği Geldi

Youtube Gaming Açılıyor, Şimdi Twitch Düşünsün!

Twitch Üzerinden Şaka Yapmaya Çalışırken 50 Bin Dolarından Oldu

YORUMLAR