Twitter Android Güncellemesi ile 3D Touch Sürprizi

Twitter Android Güncellemesi ile 3D Touch Sürprizi

Hemen her akıllı telefonda yüklü olan sosyal ağ uygulamalarından Twitter, Android tarafında büyük güncelleme aldı. Güncellemeyle uygulamaya kazandırılan özellikler Android 7.0 Nougat destekleyen cihazlarda kullanılabiliyor.

Dünya genelinde 310 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan Twitter, Android uygulamasını güncelleyerek üç önemli özelliği kullanıma açtı.

Öncelikli olarak alfa programına katılan kullanıcılara sonrasında da final sürümünü kullanan kullanıcılara açılan güncellemeyle birlikte gelen yeniliklerden birisi uygulama kısayolları. Ana ekrana yerleşen Twitter simgesine dokunulduğunda artık yeni mesaj, yeni Tweet ve ara seçenekleri çıkıyor. iPhone 6s ile birlikte hayatımıza giren 3D Touch özelliğini akıllara getiren dokunuş kısaltan bu yenilik haricinde çoklu pencere desteği geldi. Sadece Android Nougat cihazlarıyla çalışan çoklu pencere modu sayesinde bir yandan Twitter’ı takip ederken diğer yandan başka bir işle uğraşmak mümkün.

Android 7.0 Nougat Özellikleri ve Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Yeni güncelleme ile Twitter simgesinde de değişiklik yapıldığı gözlerden kaçmıyor. Android Nougat güncellemesini almış bir telefona sahipseniz Twitter’ın yeni özelliklerini kullanabileceğinizi tekrar hatırlatalım.

Herkes Vine’ı Kurtarmaya Çalışıyor Ancak Twitter Buna Hiç Yanaşmıyor

Twitter’dan Şok Haber! Vine Kapatılıyor

YORUMLAR