Twitter Arama Özelliğinde Büyük Değişiklik Yaptı

Twitter Arama Özelliğinde Büyük Değişiklik Yaptı

Sosyal medyanın en güçlü kurumlarından olan Twitter, arama özelliğinde oldukça kullanışlı değişiklikler yaptı. Bu değişikliklerden en büyüğü şüphesiz ki fotoğraf arama özelliği oldu. Twitter kullanıcıları artık Twitter üzerinden arama yaptıklarında sonuçlar arasında sadece fotoğrafları listeleyebilecekler. Aradığınız kelime ile ilgili sonuçlar filtrelenecek ve ilgili görseller ayrı bir başlık altında toplanarak size sunulacak. Ekranın sol üst köşesindeki seçeneklerden "Fotoğraflar" başlığına tıklayarak bu özelliği kolayca kullanabilirsiniz.

Bir diğer yenilik ise profil arama filtresi oldu. Bu özellik sayesinde arama sonuçları arasında sadece Twitter hesaplarını listeleyebiliyoruz. Böylece kişilerle iletişim kurmak daha kolay bir hale getiriliyor.

Twitter üzerinden arama yaptığımızda ilgili fotoğraflar ve hesaplar ilk aşamada bir arada listelenmekte. Sol taraftan seçeceğimiz başlık ile daha isabetli arama sonuçları görüntüleyebilmemiz mümkün. Bunun yanında yakın zaman içerisinde yapılan paylaşımlar ve sosyal içerikler yeni arama sonuçlarında listelenmekte.

Twitter'ın mobil uygulamalarını buradan indirebilirsiniz:

Beklentilerin Üzerindeki Kar LinkedIn'in Yüzünü Güldürüyor

YORUMLAR