Twitter Artık Direkt Mesaj Geldiğinde Size Bildirim Gönderecek

Twitter Artık Direkt Mesaj Geldiğinde Size Bildirim Gönderecek

Sosyal medya siteleri arasında oldukça popüler olan ve milyonlarca aboneye hizmet veren Twitter, yenilikçi çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 

Twitter her gün yüzlerce konunun konuşulduğu ve binlerce resmin paylaşıldığı bir internet sitesi. Site yöneticileri uzun bir süredir bu mikroblog sitesini güzelleştirmek ve daha kullanışlı hale getirebilmek için çalışıyor. 

Bu haberimizde ise Twitter'da kısa süre sonra aktif olacak yeni bir özellikten bahsedeceğiz. Popüler sosyal medya sitesini masaüstü sürümünden kullananlar, artık direkt mesajları bildirim olarak alabilecek. Yani size bir tweet atıldığında nasıl sağ alt köşeden onu okuyabiliyorsanız aynı şekilde direkt mesajları da görebileceksiniz. Bu sayede kullanıcılar ayrı sayfalara gitmeden, bulundukları sayfadan direkt mesajı okuyabilecek ve dilerlerse cevap yazabilecekler.

Son zamanlarda oldukça faydalı özellikleri Twitter bünyesine katan şirket yöneticileri, çalışmalarına ara vermeden tüm devam ediyor. Önümüzdeki günlerde mobil sürümler için de bazı yenilikler getirebilir. Takipte kalmanızda fayda var.

Bu arada hazır Twitter demişken Tamindir'i bu adrese tıklayarak takip edebilir, teknoloji ile ilgili önemli haberlere anında ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantılar da işinize yarabilir.

Twiter'a direkt gitmek için:

Twitter Windows Phone uygulaması:

Twitter Android uygulaması:

Twitter iOS uygulaması:

Twitter'da Artık Kopyala Yapıştır İleti Devri Bitiyor

Twitter'da Büyük Devrim, Artık 140 Karaktere Mecbur Değiliz 

YORUMLAR