Twitter Bir Türk Takımı İçin İlk Kez Özel Hashtag Açtı

Twitter Bir Türk Takımı İçin İlk Kez Özel Hashtag Açtı

Basketbol branşında Avrupa'nın en büyük takımları arasında yer alan Fenerbahçe, sosyal medya platformu Twitter tarafından ödüllendirildi. Bu haftasonu oynanacak Euroleauge 2017 Final Four serisinde ülkemizi temsil edecek olan takım, Twitter'ın özel olarak oluşturduğu hashtag ile sahada olduğu kadar sosyal medyada da destek bekliyor. 

Basketbol ile aranız ne kadar iyi bilmiyorum, ancak Fenerbahçe'nin ülke basketboluna katkısını kısaca özetleyeyim. Bu takım son 3 senedir Avrupa'nın en büyük turnuvası Euroleague'de son 4 takım arasına kalıyor ve rakiplerinin korkusu rüyası oluyor. Pek çok otorite tarafından da Avrupa'nın en iyi basketbol takımı olarak nitelendiriliyor. Geçtiğimiz yıl final oynayan ama talihsiz bir şekilde kaybeden taraf olan Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı, bu yıl şeytanın bacağını kıracak gibi görünüyor. 

Twitter'ın yaptığı güzelliğe geri dönecek olursak, ilk kez bir Türk takımı için özel hashtag yarattığını söyleyelim. #Fener4Glory hashtagi Fenerbahçe armasıyla birlikte şuanda Twitter gündeminde ilk sırada bulunuyor. Diğer yandan, Final four'a kalan diğer 3 takım için de özel hashtag açıldığını belirtelim.

Fenerbahçe ve Galatasaray Ezeli Rekabeti E-Spor Arenasına Taşınıyor!

YORUMLAR