Twitter'daki Bildirimler Geçici Süreliğine Kapatılabilecek

Twitter, bildirimleri belirli bir süreliğine sessize almanıza izin veren yeni özelliğini test ediyor. Görünüşe göre Twitter'ın yeni özelliği çok sevilecek.

Twitter'daki Bildirimler Ertelenebilecek

Jane Manchun Wong, Twitter'ın üzerinde çalıştığı yeni özelliği keşfetti. Twitter tarafından 'erteleme' olarak adlandırılan yeni özellik sayesinde bildirimleri 1 saat, 3 saat veya 12 saat boyunca sessize alabileceksiniz.

Jane Manchun Wong, Twitter hesabı üzerinden yeni özellik hakkında bir ekran görüntüsü yayınladı. Jane Manchun Wong'un yayınladığı ekran görüntüsünde Twitter'ın bildirim ekranının sağ üst köşesinde bir adet çan simgesi bulunmakta. Bu çan simgesine tıklandığında bildirimlerin sessize alıncağı süre seçilmekte.

Bildirimler sessiz alındığında push bildirimleri almayacaksınız. Bildirimleri görmek için uygulama içerisinde bulunan bildirimler ekranına gitmeniz gerekecek. Twitter'ın yeni özelliğini ne zaman kullanıma açılacağı bilinmiyor.

Şu anda test aşamasında olan 'erteleme' özelliği hakkında Twitter yetkilileri resmi bir açıklama yapmadı. Tahminlerimize göre yeni özellik testlerin tamamlanmasının ardından kademeli olarak tüm kullanıcılara açılacak.

Sizler Twitter'ın bildirimleri sessize alma özelliği hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce Twitter'ın yeni özelliği hayatı kolaylaştırır mı? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın!