Twitter DM'ye Kullanıcıları Sevindirecek Özellik Geldi

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan Twitter'a yeni özellik geldi. Twitter DM'ye yeni gelen özellik sayesinde görüldü atarken karşı taraf üzülmeyecek.

Twtter DM'ye Kullanıcıları Sevindirecek Özellik Geldi

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan Twitter'a yeni özellik geldi. Twitter DM'ye yeni gelen özellik sayesinde görüldü atarken karşı taraf üzülmeyecek.

Twitter DM'ye Mesaja İfade Bırakma Özelliği Geldi

Son dönemde platforma entegre ettiği özelliklerle dikkat çeken uygulama, yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Twitter'da bir kişiden özel mesaj aldığınzda o mesaja ifade bırakabileceksiniz. Tıpkı Instagram'da olduğu gibi mesajı beğenebileceksiniz. Twitter'a yeni gelen özelliği gören kullanıcılar şaşkınlıklarını gizleyememekte. Kullanıcılar yeni özelliğin gayet kullanışlı olduğuna dikkat çekmekte.

Twitter DM'ye Mesaja İfade Bırakma Özelliği Geldi

Twitter'da gelen mesaja ifade bırakmak oldukça basit. Mesajın hemen sağ kısmında kalp ve artı işareti bulunmakta. Buna bir kez dokunduktan sonra karşınıza gülme, şaşırma, üzülme, kalp, ateş gibi emojiler çıkmakta. Bu emojilerden dilediğiniz bir tanesini seçerek mesaja yanıt vermeniz mümkün.

Yeni özellik şu anda tüm Twitter kullanıcılarının kullanımına açık. Yeni özellik hakkında neler düşünüyorsunuz? Hemen aşağıda yer alan yorumlar bölümüden görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın!

Twitter uygulamasını cihazınıza indirmek için aşağıdaki indir butonuna tıklamanız yeterli.

YORUMLAR