Twitter Etiketlerine Sponsor Video Reklamları Eklenebilecek

Twitter Etiketlerine Sponsor Video Reklamları Eklenebilecek

Twitter 2014 yılını tamamıyla gelişme ve geliştirme yılı olarak planlamış. Neredeyse her gün yeni bir Twitter özelliği sizlere paylaşmaktan kendimizi alamıyoruz. Twitter şimdi de etiketlere video reklamları eklemeye izin verecek.

Twitter hem kendini geliştirmeye hem de maddi yönden genişlemeye çalışıyor. Bu yüzden şirketlerin isteği doğrultusunda çeşitli reklam alanları ortaya çıkarıyor. Twitter'ın yeni reklam formatı ABC adlı bir televizyonun yeni dizisi Selfie sayesinde ortaya çıktı. Bu yeni özellik ile uzun soluklu videolar dahil tüm videoları Twitter'da paylaşmak mümkün olacak. Yalnız bu özellik sadece sponsorluk anlaşması olan Twitter hesapları için kullanıma açılacak. Paylaşılan bu videolar ReTweet edildiğinde ve embed kodu ile başka sitelere yerleştirildiğinde dahi izlenebilecek.

Twitter'ın etiket sisteminin işleyişi çok basit. Bir Tweet atmak için ilk sponsorlardan olan dizinin etiketini #SelfieABC'yi yazıyorsunuz. Bu etiketi yazdığınızda Twitter size öneri olarak bu dizinin orjinal hesabı tarafından paylaşılan videoyu sunuyor. Bu özelliği kullanmak isteyenler ne yazık ki Twitter'ın iOS sürümüne sahip olmalı. Çünkü bu özellik sadece iOS işletim sistemleri için kullanıma sunuldu.

Aşağıdaki bağlantılar yardımıyla Twitter'ın hem iOS hem de diğer mobil işletim sistemleri için sunulmuş olan sürümlerine ulaşabilirsiniz.

Swing Copters'ın Klonları Google Play'i İstila Etti

Minecraft Oyuncuları Sabit Disk Üretmeyi Başardılar

Android İçin WeTransfer Uygulaması Yayınlandı

YORUMLAR