Twitter, Fenomenleri Yıldıza Dönüştüren Niche'i Satın Aldı

Twitter, Fenomenleri Yıldıza Dönüştüren Niche'i Satın Aldı

Son zamanlardaki satın alımlarına devam eden Twitter, yeni bir sosyal medya firmasını daha satın alarak takıma dahil etti. Sosyal medya üzerinde parlayan fenomenleri keşfederek, bu kişileri firmalara önerip yıldız olmalarını sağlayan Niche, bundan sonra Twitter himayesi altında.

Gün geçtikçe büyümeye devam eden sosyal medya platformları ve medya ekosisteminin önemli parçalarından biri olan Twitter, satın alma işlemini kendi resmi bloğundan yapılan açıklama ile duyurdu. Yaratıcı kişilere gerekli araçların sunulup ürettiklerinin dağıtılmasında yardımcı olmanın çok önemli olduğunu vurgulayan açıklamada,genel olarak bu satın almanın onları çok mutlu ettiğini de vurgulamışlar.

Niche firması bugüne kadar pek çok sosyal medya fenomenini destekleyerek onların ünlü olmasını sağlamış. Hatta bunlardan bir tanesi de oldukça popüler olmayı başaran Zach King. Artık Twitter bünyesinde çalışacak ekip şu an için tamamen aynı işi yapmaya devam edecek gibi görünüyor fakat Twitter, satın alma ve pgelecek planları hakkında bu konuyla ilgili net bir açıklama yapmadı.

Twitter, Niche sayesinde artık fenomenleri çok daha rahat bir şekilde reklamlara çıkarabilecek. Kullanıcılar için anlamı ise zaman tünellerinde daha fazla reklam görme ihtimalleri. Niche'in Twitter'a katılmaıs ile birlikte elbette imkanları da genişleyecek. Bunun anlamı ise çok daha fazla sayıdaki fenomenin reklamlar için firmalara önerilmesi ve bu da çok daha fazla sosyal medya fenomeninin ünlü olması demek.

Android İçin En İyi 10 Burç Ve Astroloji Uygulaması

YORUMLAR