Twitter, iOS ve Android Üzerinde Artık Daha Fazla Detay Veriyor

Twitter, iOS ve Android Üzerinde Artık Daha Fazla Detay Veriyor

Twitter, mobil uygulamalar için web arayüzünden daha detaylı bilgilere ulaşılmasını sağlayacak Summary Cards özelliği ile güncelleniyor.

Twitter bugün yaptığı resmi açıklamayla Android ve iOS sistemler üzerinde “Özet Kartları” adını verdiği yeni bir uygulamayı çok yakında hayata geçireceğini açıkladı. “Özet Kartları” (summary cards) kullanıcılara web üzerinde sunulan bilgilerden daha fazlasını mobil üzerinde kullanıcılara sunmayı amaçlayan bir hizmet olarak özetleniyor. Bu değişikliği gözlemleyebilmek için iOS ve Android kullanıcılarının Twitter uygulamalarını güncellemesi gerekecek. Önümüzdeki günlerde gelecek olan bu güncelleme için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz..

Kullanıcılar bu yeni Summary Cards güncellemesiyle birlikte, atılan twitlerin üzerindeki linki tıklayarak daha detaylı bilgilere ulaşabiliyor olacaklar. Bu özellik bir twit'i açmadan içinde ne gibi detaylar olduğunu gösterebilmek adına geliştirildi.

Güncelleme Twitter üzerinden başmühendis ve yazılım bölümü başkanı Alex Roetter’ın bir twitiyle duyuruldu. Bu güncellemeyle beraber Twitter kullanıcıları artık gönderilen neler barındırdığını, iletiyi açmadan Summary Cards ile görebilme olanağına kavuşmuş olacaklar.

Twitter Artık Doğum Günümüzü de Kutlayacak

Twitter'dan Şimşek Gibi Bir Proje: Twitter Lightning

Twitter Artık Video ve GIF'leri Otomatik Olarak Oynatmaya Başladı

YORUMLAR