Twitter, Moments Özelliğini Tüm Kullanıcılarının Kullanımına Sundu

Twitter, Moments Özelliğini Tüm Kullanıcılarının Kullanımına Sundu

Twitter yaklaşık bir sene önce  Moments özelliğini tanıtmıştı. Sosyal paylaşım sitesinin resmi hesabı üzerinden yapılan açıklamaya göre, bu servis artık tüm Twitter kullanıcılarının kullanımına sunuldu. Moments özelliğini nasıl kullanabileceğiniz hakkındaki bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz.
Twitter, kullanıcılarını sevindirecek bir haber verdi. Twitter'ın resmi hesabı üzerinden paylaşılan tweet'e göre Moments özelliği artık tüm Twitter kullanıcıları tarafından kullanılabilecek.


Twitter Moments Nedir?

Yaklaşık bir sene önce tanıtılan Moments, çeşitli tweet'lerin bir araya toplanmasını ve ortak bir şekilde paylaşılmasını sağlayan, kullanışlı bir özellik. Moments, aynı içerikli tweet'lerinizi daha rahat bulabilmeniz için sadece sizin hesabınıza özel bir arama seçeneğine de sahip.

Twitter Moments Nasıl Kullanılır?

Moments'ın kullanımı oldukça basittir. Özelliği kullanmak için yapmanız gereken tek şey Twitter profilinize girmek ve sağ kısımda bulunan "Create new Moment" seçeneğine tıklamak. Ardından açılan pencereden başlığınızı yazın, kapak fotoğrafınızı belirleyin ve Moment'ınızda yer alacak olan tweet'leri seçin.

Not: Bazı kullanıcılar, yeni kullanıma sunulduğu için Moments özelliğinden faydalanamıyor olabilirler.

İddia: Google Twitter'ı Satın Alacak

Twitter'da Yeni Yayılan Hesabınız Kilitlendi Virüsüne Dikkat!

YORUMLAR