Twitter 'Önemli Anlar' Güncellemesiyle Hiçbir İletiyi Kaçırmayacağız

Twitter 'Önemli Anlar' Güncellemesiyle Hiçbir İletiyi Kaçırmayacağız

Twitter’da akıp giden iletiler arasından pek çok önemli olayı da kaçırabiliyoruz. Twitter artık Highligts (Önemli Anlar) güncellemesiyle bu duruma bir son veriyor.

Twitter daha fazla kullanıcı kazanmak ve var olan kullanıcılarını da korumak adına her hafta bir yenilik yapıyor dersek hiç de abartmış olmayız. Twitter resmi blog sayfalarında bugün yayınlanan bir duyuruya göre sosyal ağ artık önemli olayları kolaylıkla takip etmemizi sağlayacak.

Highlights güncellemesi ilk olarak Google Android kullanıcılarına sunulacak bir yenilik. Ancak yayınlanan blog yazısı çok yakında bu yeniliğin tüm platformlara da uygulanacağını söylüyor. Uygulama tamamen kullanıcının kontrolü altında olacak ve ayarlar menüsünden açılıp kapanabilecek şekilde geliştirildi. Yani, Twitter üzerinde bir aşağı bir yukarı dolaşmak isteyenler eğer isterlerse bu uygulamayı kullanmama özgürlüğüne sahipler. Twitter alışkanlıkları değiştirmiyor, sadece bir seçenek sunuyor.

Highlights, takip etmek istediğiniz hesapları daha kolaylıkla izlemenize olanak veriyor. Aynı zamanda eğer Twitleriniz paylaşılır ya da sizden her hangi bir şekilde bahsedilirse de uyarılar gönderiyor. İlgilendiğiniz iletileri, cevap verdiklerinizi ya da takip ettiklerinizi bu güncellemeyle bir düzene koymak yetiyor. Binlerce ileti arasında dolaşmak istemeyenler için hayat kurtarıcı bir dönem de böylelikle başlamış oluyor. Güncelleme çok yakında tüm Android cihazlara gelecek. 

Twitter'dan Şiddet Mesajlarını Önlemek İçin 'Önce Vur, Sonra Sor' Yöntemi

Twitter Şeffaflık Raporu'nda Türkiye'nin Durumu Karanlık

Twitter'ın Beklenen Özelliği Android'e de Geldi

YORUMLAR