Twitter, Tweet Zinciri Özelliğini Getiriyor

Twitter, Tweet Zinciri Özelliğini Getiriyor

En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, 140 karakter sınırıyla pek çok kişiye çile çektiriyordu. Ancak yeni gelecek olan Tweetstorm özelliği sayesinde arka arkaya tweetler atabileceksiniz. Şirketin şu anda bu özelliği test aşamasına soktuğu iddia ediliyor.

Doğadaki 140 kuş türünü temsil eden 140 karakter sınırı tamamen kaldırılır mı bilinmez ancak yeni gelecek Tweetstorm özelliği, yazılan metni otomatik olarak 140 karakteri aşmayacak ve kelimeler yarım kalmayacak şekilde bölüyor. Daha sonra ise, size kaç tweetlik bir metin yazdığınızı söylüyor ve paylaş dediğinizdeyse metniniz sınıra takılmadan uzun ve arka arkaya paylaşılabiliyor.

The Next Web Sosyal Medya Direktörü Matt Navara’nın gündeme getirdiği ve Twitter’ın Android uygulamasında test edildiği söylenilen özellik, şu an için kullanıma açılmış değil. Ayrıca Twitter cephesinden ise hala resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak özellik çıkış yaptığında, ilk olarak bazı belirli bölgelere sunulacağı söylentiler arasında yer alıyor.

Twitter, ABD Senatosuna Rusya İle İlgili Bir Aktivite Raporu Sunacak

Twitter, Hizmet Şartları'nı Güncelliyor; Kullanıcılar Tepkili!

YORUMLAR