Twitter Uygulamalarını Güncelliyor

Twitter Uygulamalarını Güncelliyor

Twitter kullanıcılarına müjde. Özellikle direkt mesaj yolllamayı sevenlere. Twitter, pazartesi günü yaptığı duyuruda uygulamalarına güncellemelerin geldiğini duyurdu ve bu güncellemelerden en dikkat çekeni ise tüm cihazlar için gelen direkt mesaj senkronizasyonu oldu.

Direkt mesaja gelen güncellemeyle birlikte kendi cihazınızda okuduğunuz mesajların başka cihazlarda Twitter'a giriş yaptığınızda okunmamış olarak işaretlenmesini ortadan kaldırdı.

Yapılan diğer güncellemeler arasında geliştirilmiş mobil arama ve Mac'ler için yeni bağlantı sekmesi de bulunuyor.

Twitter sevenleri en çok sevindirecek olan güncellemenin rahatlıkla direkt mesajın Android, iOS, Mac, internet tarayıcı ve TweetDeck'te senkronize edilmesi olduğunu söyleyebiliriz.

Arama özelliğine gelen güncellemeyle birlikte birilerini aradığınızda o kişinin tüm bilgilerini Android, iPhone veya iPad ile görebileceksiniz. Bunun aradığınız kişileri daha hızlı bulmanıza ve daha hızlı bilgi almanıza yardımcı olacağını düşünüyorum.

iPhone ile daha kolay mesaj yazabileceğimizi söyleyen Twitter yetkilileri, bu işlemin detaylara bak butonuna dokunduğumuzda gelicek tweet yazma ekranıyla gerçekleştireceğimizi belirtti.

Ayrıca uygulama artık 6 yeni farklı dil seçeneği daha destekliyor.

Apple iOS7'nin Beta 3 Sürümünü Çıkardı

YORUMLAR