Twitter Videolarınızı Artık Her Yerde Yayınlamak Mümkün

Twitter Videolarınızı Artık Her Yerde Yayınlamak Mümkün

Twitter video özelliğini zenginleştirdi. Artık Twitter, videolarınızı istediğiniz her hangi bir yere eklemenizi sağlıyor. Böylece hem kullanıcı hem de Twitter daha fazla trafik alabiliyor.

Kendi içinde barındırdığı video çekme ara yüzüyle beraber gelen 'video ekle' seçeneği aynı zamanda videonuzun HTML kodlarını alarak istediğiniz her hangi bir web sitesine yerleştirmenize de olanak tanıyor.

Twitter kendi içerisine yerleştirdiği bir video işleme ve kaydetme uygulamasıyla beraber videoların başka sitelerde paylaşılmasını da iletilmesini oldukça kolay bir hale getirdi. Twitter'ın kendi logosuyla beraber tam ekran video görüntüleme ve gerekli kontrol düğmelerinin hepsini bünyesinde barındıran eklenti, orijinal iletinizin videoya gömülmesini ve bu ara yüzün HTML ve CSS kodların başka kaynaklarda kullanılabilmesini sağlıyor.

Twitter sayfalarını kullanarak video çekmek, paylaşmak ve bununla takipçi sayısını tetiklemek isteyecek pek çok Twitter kullanıcısı olabileceğini düşünen Twitter bu yenilikle üye ayısının da artmasını bekliyor. Başka web sitelerine de gömülebilecek olan linkler sayesinde Twitter sayfalarına yönlenecek olan potansiyel trafik de hatırı sayılır derece de artacak. 

Twitter Neydi, Ne Oldu?

Twitter Fotoğraf Boyutları Nelerdir?

YORUMLAR